Оформити довідку в Sense SuperApp

Завдання

Оформити довідку по кредиту в цифровому банку Sense SuperApp. Оформити довідку по картці в цифровому банку Sense SuperApp. Оформити довідку по депозиту в цифровому банку Sense SuperApp. 

Умова

 • Доступні до замовлення довідки:
  - про закриття споживчого або грошового кредитного договору, який не продано, не обслуговується в колекторському агентстві та за яким не було пільгових канікул (формується по кожному рахунку окремо);
  - про наявність заборгованості по кредитному договору (формується по кожному рахунку окремо);
  - про наявність депозитів (формується по кожному рахунку окремо);
  - для декларації, в якій є інформація про нараховані відсотки та бонуси, про відкриті в банку рахунки та залишки на них, про індивідуальні банківські сейфи, про зобов'язання перед банком за кредитами та кредитними картками. Тимчасово недоступно вибір кварталів, можна сформувати довідку за 2021 рік;
  - про наявність карткових, депозитних, поточних рахунків для посольства (формується по кожному рахунку окремо). Довідку можна оформити по кредитним рахункам, за наявності власних коштів на них;
  - про закриття карткового рахунку. Якщо рахунок закритий через будь-який канал — сформується довідка про закриття рахунку, якщо закривали рахунок через Sense SuperApp і він ще на етапі закриття (заморожений) — сформується відповідна довідка.
 • Довідка формується безкоштовно з печаткою факсиміле.

Рішення

Якщо переглядаєте статтю зі смартфону — перейдіть за посиланням, а потім слідуйте підказкам статті, починаючи з п. 3. Або ознайомтеся з повною інструкцією по використанню сервісу:

 1. На панелі інструментів робочого столу перейдіть у розділ "Продукти".
  mceclip2.png
 2. У розділі "Довідки" натисніть "Довідки та виписки".
  mceclip1.png
 3. Виберіть тип довідки, яка вам потрібна. Якщо потрібна виписка по картковому рахунку, дивіться інструкцію "Сформувати виписку по картковому рахунку в цифровому банку Sense SuperApp".
  mceclip0.png
 4. Виберіть продукт, по якому хочете сформувати довідку (окрім довідки для декларації, вона формується по всім рахункам). 
  Для довідки про наявність депозитів та довідки про наявність рахунків для посольства вкажіть мову — українську чи англійську (інші довідки формуються лише українською).
  mceclip2.png
  Для довідки для декларації вкажіть рік та квартал, за який потрібна довідка (перший, перший і другий, перший, другий і третій, весь рік).
  mceclip3.png
  Натисніть кнопку "Сформувати".
  mceclip4.png
 5. Довідка сформована. Перегляньте її, відправте в месенджер або на електронну пошту (на Android доступно зберегти в галерею).
  mceclip5.png

Бажаєте зробити цифровий банк Sense SuperApp кращим? Приєднуйтеся до спеціального Telegram чату активних користувачів застосунку, де ви можете поспілкуватися з іншими клієнтами та багатьма співробітниками банку.

Корисні статті

Можна поставити мокру печатку на довідці для посольства з факсиміле?

Які довідки є по грошовим і споживчим кредитам?

Які довідки є по карткам?

Які довідки є по депозитам і поточним рахункам?

Як замовити та отримати довідку по банківському продукту? Скільки коштує довідка?

Чи була ця стаття корисною?
57 з 71 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.