Ще більше користі від повідомлень про неуспішну операцію по картці. Не тільки інформуємо, але й допомагаємо

Запитання

Що за посилання в повідомленні про неуспішну операцію за моєю карткою? Що це за смс з посиланням на sense.top? Навіщо додали посилання в мій "Альфа-Чек"?

Відповідь

З 07 листопада ми додали ще більше користі в повідомлення про неуспішну операцію за вашою карткою.

Тепер, крім причини відмови у проведенні операції, у повідомленні є посилання на сторінку в Базі знань, яка надасть більше інформації про цю ситуацію та запропонує варіанти її успішного вирішення.

Наприклад, ви виконуєте операцію на 7 000 грн., але по вашій картці встановлені денні ліміти на покупки 5 000 грн. і тому операція не проходить.
В рамках послуги інформування "Альфа-Чек" вам надійде повідомлення про неуспішність операції. В тексті буде вказано приблизно наступне:
Kartka *1234: perevirte limity - 7000 UAH 16.11.21 13:14 Magazyn Pryklad. Dostupno: 17 457 UAH. Bilshe info - sense.top/limit_change
Після переходу за посиланням sense.top/limit_change ви побачите покрокову інструкцію по зміні лімітів за допомогою цифрового банку Sense SuperApp.

Для кожного виду неуспішної операції ми підготували свій рецепт по вирішенню ситуації. І це означає, що ви отримуєте ще більше можливостей для швидкого та самостійного вирішення своїх запитань, не прикладаючи до цього додаткових зусиль.

Тобто, як кажуть, "дві речі за ціною однієї" =) Але ж стоп, цю послугу можна отримувати безкоштовно. Тоді будемо вважати це достроковим подарунком на новорічні свята :)

Корисні статті

Що таке "Альфа-Чек"?

Активувати безкоштовні PUSH-повідомлення за картковими операціями у цифровому банку Sense SuperApp

Підключити смс по картці у цифровому банку Sense SuperApp

Подивитися тарифи картки в цифровому банку Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
4 з 7 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.