Я отримав дебетову картку. Що далі?

Запитання

Отримав дебетову картку White, Black або Graphite. Що робити далі? Які мої перші кроки з дебетовою карткою?

Відповідь

Вітаємо, ви оформили дебетову картку від Альфа-Банку. І ця стаття допоможе вам розібратися в тих перевагах, які ви отримали разом з нею.

Рекомендуємо почати з таких простих кроків:

Крок перший. Встановіть цифровий банк Sense SuperApp (якщо ви ще ним не користуєтесь) — адже це супердодаток, в якого більше можливостей, ніж у звичного банківського додатку, і ви познайомитесь з ними після реєстрації. 

Крок другий. Активуйте картку та встановіть ПІН до неї, щоб ви могли проводити розрахунки.

Крок третій. Встановіть кодове слово, яке знадобиться вам при зверненні до Контакт-центру банку. Дії по установці описані в статті — "Встановити/Змінити кодове слово для картки у цифровому банку Sense SuperApp".

Крок четвертий. Додайте картку в Google Pay або Apple Payкщо ваш пристрій підтримує технологію NFC) і отримайте суперздібність проводити операції навіть без фізичного пластику на руках:

Крок п'ятий. Ознайомтеся з тарифами по картці в цифровому банку.

Крок шостий. Оберіть категорії підвищенного кешбеку в програмі винагород CASH'U CLUB. Як це зробити "Вибрати підвищені категорії в Cash'U CLUB у цифровому банку Sense SuperApp".

Крок сьомий. Ознайомтеся з можливостями керування вашою дебетовою карткою — "Як керувати карткою та картковим рахунком у цифровому банку Sense SuperApp?".

Чудово! Ваша картка готова до пригод!

Бажаєте налаштувати Sense SuperApp під себе, наприклад, встановити шпалери на робочий стіл, створити шаблони переказів, налаштувати аудіосигнали? — Все це, і навіть більше, можливо! В цьому вам допоможе стаття "Які основні налаштування цифрового банку Sense SuperApp доступні?".

Бажаєте більше дізнатися про цей ресурс? — Подивіться інструкцію з його використання "Як працює онлайн-підтримка Альфа-Банку для приватних клієнтів?".

Також рекомендуємо ознайомитися з відповідями на найбільш поширені питання наших клієнтів по дебетовим карткам:

Чи була ця стаття корисною?
159 з 192 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.