Не надійшла виплата від держави

Проблема

Не надійшла виплата 6 500 від держави. Не надійшла виплата 2 000 грн для внутрішньо переміщених осіб від держави. Не прийшли гроші на єПідтримку.

Рішення

Якщо ви обрали картку Альфа-Банку для отримання виплати від держави та отримали повідомлення про успішну реєстрацію заяви у застосунку Дія, очікуйте на зарахування коштів.

Виплата для внутрішньо переміщених осіб переховується в банк за реєстрами від Ощадбанку за поданням Мінсоцполітики. Щойно це відбудеться, кошти будуть зараховані на рахунок, який ви вказали під час подачі заяви. Наразі встановлених строків зарахування немає.

Виплата допомоги в розмірі 6 500 грн надходить впродовж 10 робочих днів. Якщо кошти так і не з'явилися на рахунку — зверніться у службу підтримки Міністерства економіки України за номером гарячої лінії — 044 253 61 36.
Якщо в застосунку є повідомлення про успішну виплату, а коштів на рахунку ще немає — очікуйте на зарахування. Наразі очікуємо реєстри на виплату від Ощадбанку, остаточна дата виплати поки що, на жаль, не відома.

Корисні статті

Картка "єПідтримка". Що це?

Як витратити кошти, які зараховано на картку "єПідтримка" від держави? 

Оформити картку "єПідтримка" новому клієнту

Оформити картку "єПідтримка" діючому клієнту

Чи була ця стаття корисною?
55 з 81 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.