Чи можна перевести акції, придбані в Sense SuperApp, на інший рахунок?

Запитання

Чи можна перевести акції, придбані в цифровому банку Sense SuperApp, на інший рахунок? Перевести акції на обслуговування у сторонню організацію?

Відповідь

Для переведення акцій на інший рахунок:

  • зверніться до відділення з паспортом та ІПН та напишіть розпорядження на переведення акцій. Найближче відділення знайдіть за інструкцією "Як знайти найближче відділення?";
  • або напишіть листа на custody@alfabank.kiev.ua. Тема листа "Переказ акцій на інший рахунок". Прикріпіть до листа файли:
    • заповнене розпорядження на виконання облікової операції із цінними паперами. Шаблон розміщено на сайті банку у блоці "Додатки до положення про депозитарну діяльність депозитарної установи" з назвою "Розпорядження - ЗПС";
    • заповнену анкету. Шаблон розміщено на сайті банку в блоці "Додатки до положення про депозитарну діяльність депозитарної установи" під назвою "Анкета ФОР".

Документи мають бути підписані за допомогою КЕП будь-якого сертифікованого акредитованого центру сертифікації ключів, який у вас є.

КЕП для фізичної особи, випущений в цифровому банку Sense SuperApp в рамках процесу інвестицій, не підходить — він використовується лише для сервісу "Інвестиції" в цифровому банку Sense SuperApp.

Бажаєте дізнатися деталі щодо сервісу "Інвестиції" в цифровому банку Sense SuperApp? Приєднуйтесь до спеціального Telegram чату користувачів додатку, які вже користуються сервісом. У ньому ви можете поспілкуватися з іншими клієнтами та багатьма співробітниками банку.

Корисні статті

Чи є в Альфа-Банку ліцензія на торгівлю акціями? 

Основна термінологія по сервісу "Інвестиції"

Чи є мінімальний та максимальний поріг для інвестування у цифровому банку Sense SuperApp?

Які тарифи на сервіс "Інвестиції" в Sense SuperApp?

В який час можна купувати або продавати акції? Як швидко будуть зараховані гроші від купівлі чи продажу акцій? Як швидко я отримаю акції?

За якою ціною банк продає акції? Чому ціна на інших ресурсах відрізняється?

Акції яких компаній можна придбати в сервісі "Інвестиції" в Sense SuperApp? Чи можна придбати ОВДП, ETF, Pre-IPO?

Чи була ця стаття корисною?
2 з 5 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.