Від якої ціни розраховується інвестиційний прибуток під час продажу акцій, куплених за різними цінами?

Запитання

Я купував акції декількома частинами за різними цінами і хочу продати частину цих акцій — від якої ціни покупки розраховується інвестиційний прибуток під час продажу?

Відповідь

Альфа-Банк використовує принцип FIFO (first in first out — "першим прийшов — першим пішов") — тобто  під час продажу акцій для розрахунку інвестиційного прибутку насамперед братимуться акції, куплені першими.

Наприклад, 10 лютого ви купили акцію за 1000 грн, 12 лютого ви купили акцію цієї ж компанії за 800 грн. 14 лютого ви продаєте одну акцію. Інвестиційний прибуток розраховуватиметься від акції, яку ви купували 10 лютого.

Бажаєте дізнатися деталі щодо сервісу "Інвестиції" в цифровому банку Sense SuperApp? Приєднуйтесь до спеціального Telegram чату користувачів додатку, які вже користуються сервісом. У ньому ви можете поспілкуватися з іншими клієнтами та багатьма співробітниками банку.

Корисні статті

В яких випадках не підлягає оподаткуванню ПДФО та включенню до річної декларації про майновий стан і доходи дохід фізичної особи від продажу інвестиційного активу?

Як оподатковуються операції з інвестиційними активами фізичних осіб?

Чи враховуватиметься інвестиційний збиток для зменшення оподаткування при прибуткових угодах?

Чи утримуються податки під час виплати дивідендів? Хто їх сплачує?

За якою ціною банк продає акції? Чому відрізняється ціна на інших ресурсах?

Які тарифи на сервіс "Інвестиції" в Sense SuperApp?

Чи була ця стаття корисною?
3 з 3 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.