Що буде, якщо я не подам річну декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію)?

Запитання

Що буде, якщо я не подам декларацію по інвестуванню? Що буде, якщо я не подам декларацію по інвестиційній діяльності? Яка відповідальність за неподання декларації по інвестиційній діяльності?

Відповідь

Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, права та обов'язки платників податків, компетенцію контролюючих органів, а також відповідальність за порушення податкового законодавства. Так, відповідно до п. 120.1 ст. 120 Податкового кодексу України, неподання (крім випадків, якщо податкова декларація не подається відповідно до п. 49.2 ст. 49 Податкового кодексу України) або несвоєчасне подання платником податків — фізичною особою податкової декларації про майновий стан і доходи, обов’язок подання якої до контролюючих органів передбачено Податковим кодексом України, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 340 гривень.
     Крім того, відповідно до ст. 1641 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 7 грудня 1984 року № 8073–X із змінами та доповненнями застосовується адміністративна відповідальність у вигляді попередження або накладення штрафу в розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 грн до 136 грн).

Деталі можна дізнатись на сайті Державної податкової служби України: www.tax.gov.ua або за телефоном — 0800 501 007.

Корисні статті

В яких випадках не підлягає оподаткуванню ПДФО та включенню до річної декларації про майновий стан і доходи дохід фізичної особи від продажу інвестиційного активу?

Основна термінологія по сервісу "Інвестиції"

Чи була ця стаття корисною?
6 з 10 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.