Чи можна оформити "Розстрочку на картку", якщо товар коштує більше, ніж встановлено кредитний ліміт?

Запитання

Чи можна оформити "Розстрочку на картку", якщо товар коштує більше, ніж встановлено кредитний ліміт? Як оформити розстрочку на покупку, якщо товар коштує дорожче? 

Відповідь

Якщо для оформлення "Розстрочки на картку" недостатньо суми встановленого кредитного ліміту, збільшіть його за рахунок зменшення кредитного ліміту на іншій картці або за рахунок кредитного ліміту, запропонованого банком (за наявності пропозиції). Деталі у статті: "Змінити кредитний ліміт по кільком кредитним карткам в цифровому банку Sense SuperApp".

Якщо у вас одна кредитна картка і відсутня пропозиція на збільшення ліміту поповніть вашу картку на суму, якої не вистачає, та проведіть покупку, на яку хочете оформити розстрочку. Після чого розстрочку буде оформлено на ту частину операції, яка була погашена за рахунок кредитного ліміту.

Наприклад, кредитний ліміт по картці складає 10 000 грн, вартість товару 13 000 грн. Ви поповнили картку на 3 000 грн. Доступна сума на картці 13 000 грн. Ви сплачуєте покупку на 13 000 грн. Розстрочка буде оформлена на 10 000 грн.

Корисні статті

Які є види розстрочок на покупку з кредитної картки? По яким карткам можливо оформити розстрочку?

Оформити моментальну розстрочку на кредитну картку

Оформити розстрочку на покупку в цифровому банку Sense SuperApp

Чому розстрочка не повертається на картку?

Як списуються платежі по "Розстрочці на картці"?

Чи була ця стаття корисною?
8 з 9 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.