Індивідуальна пропозиція. Як отримати погашення кредиту та кредитної картки із прощенням боргу 20%?

Запитання

Як отримати погашення кредиту та кредитної картки із прощенням боргу 20%? 

Умова

Пропозиція діє:

 • тільки для клієнтів Альфа-Банку, які отримали персональне повідомлення від банку, та за наявності пропозиції у цифровому банку Sense SuperApp;
 • для кредиту готівкою, споживчого кредиту та кредитної картки.

Деталі по акції у цифровому банку Sense SuperApp дивиться у статтях:

Відповідь

Сплатіть достроково лише 80% від залишку заборгованості протягом наступних 30 днів і банк повністю закриє ваш кредит або кредитну картку. Суму до сплати вказано в повідомленні, яке ви отримали, та в деталях акції у цифровому банку Sense SuperApp.

Погасити заборгованість для участі в акції ви можете:

Після погашення зазначеної суми заборгованості впродовж 10 днів ви отримаєте смс з підтвердженням виконання умов пропозиції. Офіційну довідку про погашення заборгованості та прощення боргу буде надіслано вам за адресою реєстрації засобами поштового зв'язку. Якщо доставити неможливо, ви зможете звернутися до будь якого відділення Альфа-Банку та отримати таку довідку.

Як відбуватиметься анулювання залишку та закриття договору?

Після сплати 80% залишку заборгованості банк анулює для вас остаточні 20% залишку заборгованості. Анульована сума буде фактично доходом фізичної особи, з якої згідно до податкового законодавства України ви повинні самостійно сплатити податок на доходи фізичних осіб 18% та воєнний збір 1,5%.
Наприклад, ви взяли кредит готівкою 150 000 грн та вже виплатили 50 000 грн. Залишок заборгованості за вашим кредитом наразі складає 100 000 грн. Тепер погасіть лише 80 000 грн, а 20 000 грн банк для вас анулює. Після чого вам буде необхідно самостійно сплатити податки з цих анульованих 20 000 грн у розмірі 20 000*(18%+1,5%) = 3 900 грн. Таким чином, ваша економія при такому достроковому погашенні складе 16 100 грн.

В які строки та як необхідно буде сплатити податки?

Надання декларації про доходи буде відбуватися до 01.05.2023 року, безпосередня сплата податків до 01.08.2023 року.
Сплатити податки ви можете за реквізитами податкової служби у касі відділення Альфа-Банку або у Sense SuperApp. Реквізити треба отримати у податковій за місцем вашої реєстрації або на сайті Державної податкової служби України https://tax.gov.ua/. 

 

За будь-якими питаннями щодо цієї пропозиції звертайтесь на виділену лінію за номером +38(044)4901616 щодня з 9:00 до 20:00.

Чи була ця стаття корисною?
2592 з 2791 вважають статтю корисною

Коментарі

Коментарів: 2

 • Наталья

  Добрый день а что минимальный платеж по карте сейчас  нужно вносить? Почему в других банках не ростет сумма задолженности, а в вашем ростет?

  0
 • Влад Коваль

  Тому що просто інші банки не показують зараз, що приєднують відсотки до тіла, а Альфа показує. Після війни і інші банки покажуть вам, скільки нарахували вам за цей період

   

  1

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.