Індивідуальна пропозиція. Як отримати погашення кредиту та кредитної картки із прощенням боргу 20%?

Запитання

Як отримати погашення кредиту та кредитної картки із прощенням боргу 20%? 

Умова

Пропозиція діє:

 • тільки для клієнтів банку, які отримали персональне повідомлення від банку, та за наявності пропозиції у цифровому банку Sense SuperApp;
 • для кредиту готівкою, споживчого кредиту та кредитної картки.

Деталі по акції у цифровому банку Sense SuperApp дивиться у статті:

Відповідь

Сплатіть достроково лише 80% від залишку заборгованості протягом дії акції і банк виконає прощення боргу 20%. Суму та дату до сплати вказано в повідомленні, яке ви отримали, та в деталях акції у цифровому банку Sense SuperApp. Кредитна картка буде тимчасово недоступна до завершення процедури прощення, а кредит буде повністю закритий.

Погасити заборгованість для участі в акції ви можете:

Після погашення зазначеної суми заборгованості впродовж 10 днів ви отримаєте смс з підтвердженням виконання умов пропозиції. Офіційну довідку про погашення заборгованості та прощення боргу буде надіслано вам за адресою реєстрації засобами поштового зв'язку. Якщо доставити неможливо, для прощення боргу вам обов'язково потрібно звернутися до будь-якого відділення Альфа-Банку та отримати таку довідку.

Як відбуватиметься анулювання залишку та закриття договору?

Після сплати 80% залишку заборгованості банк анулює для вас остаточні 20% залишку заборгованості. Анульована сума буде фактично доходом фізичної особи, з якої згідно до податкового законодавства України ви повинні самостійно сплатити податок на доходи фізичних осіб 18% та воєнний збір 1,5%.
Наприклад, ви взяли кредит готівкою 150 000 грн та вже виплатили 50 000 грн. Залишок заборгованості за вашим кредитом наразі складає 100 000 грн. Тепер погасіть лише 80 000 грн, а 20 000 грн банк для вас анулює. Після чого вам буде необхідно самостійно сплатити податки з цих анульованих 20 000 грн у розмірі 20 000*(18%+1,5%) = 3 900 грн. Таким чином, ваша економія при такому достроковому погашенні складе 16 100 грн.

Як я дізнаюся, що виконав умови програми по кредиту?

Протягом 10-ти днів після зарахування на рахунок потрібної суми вам надійде смс.

Як я дізнаюся, що виконав умови програми по кредитній картці?

Протягом 1-го робочого дня надходить смс з підтвердженням виконання умов пропозиції та інформаційний лист на електронну пошту.

Коли, після виконання умов програми, відбудеться прощення боргу по кредиту або по кредитній картці?

Строк прощення залежить від способу отримання довідки про прощення. Довідка отримана:

 • Укрпоштою — прощення 1-го числа наступного місяця після місяця відправки довідки;
 • у відділенні банку (якщо доставити поштою неможливо) — прощення 1-ого числа наступного місяця за місяцем отримання довідки у відділенні.

Як швидко готується довідка про прощення боргу по кредиту або по кредитній картці?

Довідка буде готова протягом 35 календарних днів від 10-го числа наступного місяця за місяцем погашення боргу. Наприклад, ви погасили борг у червні, від 10-го числа липня протягом 35 календарних днів довідка буде готова.

В які строки та як необхідно буде сплатити податки?

Надання декларації про доходи буде відбуватися до 01.05.2023 року, безпосередня сплата податків до 01.08.2023 року.
Сплатити податки ви можете за реквізитами податкової служби у касі відділення Альфа-Банку або у Sense SuperApp. Реквізити треба отримати у податковій за місцем вашої реєстрації або на сайті Державної податкової служби України https://tax.gov.ua/. 

 

За будь-якими питаннями щодо цієї пропозиції звертайтесь на виділену лінію за номером +38(044)4901616 щодня з 9:00 до 20:00.

Чи була ця стаття корисною?
3842 з 4156 вважають статтю корисною

Коментарі

Коментарів: 2

 • Наталья

  Добрый день а что минимальный платеж по карте сейчас  нужно вносить? Почему в других банках не ростет сумма задолженности, а в вашем ростет?

  0
 • Влад Коваль

  Тому що просто інші банки не показують зараз, що приєднують відсотки до тіла, а Альфа показує. Після війни і інші банки покажуть вам, скільки нарахували вам за цей період

   

  0

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.