Купити ОВДП в цифровому банку Sense SuperApp

Завдання

Купити облігації внутрішньої державної позики України (ОВДП) "Воєнні" в цифровому банку Sense SuperApp. Придбати облігації ОВДП. Викупити облігації. Інвестувати в ОВДП через цифровий банк Sense SuperApp. Купити воєнні облігації. Купити воєнні облігації внутрішньої державної позики України (ОВДП).

Умова

 • В цифровому банку доступна купівля ОВДП в гривні, доларах, євро (наприклад, купівля доларової облігації доступна з доларового рахунку), якщо Sense SuperApp оновлено для Android та iOS до версії не нижче 2.15.0.
 • Доступно:
  • для повнолітніх резидентів України (крім резидентів України із громадянством США);
  • якщо оформлено продукт фізичної особи (навіть, якщо ви обслуговуєтесь в банку як ФОП, у вас має бути оформлено продукт фізичної особи);
  • з карткових та поточних рахунків у гривні та лише за рахунок власних коштів. Левередж (кредитне плече) — не передбачений.
 • Купівля ОВДП доступна в режимі 24/7 та без комісії.

Рішення

Якщо переглядаєте статтю зі смартфону — перейдіть за посиланням, а потім слідуйте підказкам статті, починаючи з п. 3. Або ознайомтеся з повною інструкцією по використанню сервісу:

 1. На робочому столі додатку перейдіть у вкладку "Продукти".
  mceclip0.png
 2. Оберіть розділ "Купити акції або облігації".
  mceclip2.png
 3. Якщо купуєте облігації перший раз, пройдіть невелике навчання.
  mceclip0.png
 4. У наступному вікні перейдіть в розділ "Облігації" та перегляньте всі доступні ОВДП. За необхідності змініть сортування облігацій або валюту облігації. Натисніть на ту облігацію, яка вас цікавить. 
  mceclip1.png
 5. Після чого відкриється вікно з детальним описом цієї ОВДП:
  - ціна;
  - прогнозований дохід (майбутні виплати % за купонною або розрахунок між ціною купівлі та сумою повернення за дисконтною);
  - дата погашення;
  - деталі по облігації;
  - по купонній облігації виплата відсотків (періодичність виплати купонів, прогноз виплати відсотків, графік майбутніх виплат).
  Для покупки натисніть кнопку "Купити".

  mceclip4.png
 6. Якщо покупку облігацій або акцій здійснюєте вперше, пройдіть анкету-опитувальник.
  mceclip8.png
 7. Ознайомтеся з документами та натисніть "Продовжити".
  mceclip0.png
 8. Якщо у вас кваліфікований електронний підпис (КЕП):
  - є — введіть його у вікні і переходьте до п. 15 інструкції нижче.
  - немає введіть кодове слово для блокування/розблокування КЕП, за бажанням дайте згоду на публікацію сертифіката на сайті АЦСК АТ "Альфа-Банк". Натисніть "Оформити і підписати".
  mceclip10.png
 9. Встановіть пароль для доступу до КЕП.
  mceclip11.png
 10. Для завершення оформлення КЕП повторіть пароль та введіть код з смс, яке надійшло на ваш номер телефону.
  mceclip12.png
  КЕП для фізичної особи, випущений в цифровому банку Sense SuperApp в рамках процесу інвестицій, не підходить для використання на інших ресурсах — він використовується лише для сервісу "Інвестиції" в цифровому банку Sense SuperApp.
 11. КЕП створено, документи підписані. Переходьте до купівлі акцій за допомогою кнопки "Продовжити".
  mceclip13.png
 12. Оберіть рахунок для оплати купівлі.
  mceclip0.png
 13. Перегляньте деталі купівлі та оберіть кількість облігацій, які бажаєте придбати (мінімум 1 шт., максимум  в межах доступного залишку ОВДП в банку. Для подачі запиту на більшу кількість, ніж є в наяності – зверніться в онлайн-чат банку у цифровому банку Sense SuperApp).
  Розгорніть розділ "Документи та email" для ознайомлення з документами угоди та за необхідності відредагуйте елетронну адресу для отримання договору. Натисніть "Купити" для переходу далі.
  mceclip1.png
 14. Введіть ваш пароль КЕП.
  mceclip2.png
 15. Облігації куплені. Ознайомтеся з інформацією на екрані та натисніть "Готово".
  mceclip3.png

Угода за результатом покупки надійде на ту адресу, яку ви вказали при покупці. За необхідності для повторного отримання угоди зверніться в онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp. Ми поруч 24/7 та завжди раді допомогти.

Строк зарахування придбаної облігації на рахунок депозитарної установи в день покупки (але не пізніше, ніж на третій робочий день).

Виплата відсотків (купонів) та погашення облігації в кінці строку відбувається на той самий рахунок, з якого було придбано облігацію.

Достроковий продаж облігацій наразі недоступний.

Корисні статті

Переглянути деталі та список ОВДП в цифровому банку Sense SuperApp

Термінологія для сервісу "Інвестиції" в розрізі облігацій

Чи включаються процентні доходи за ОВДП та інвестиційний прибуток від операцій з ОВДП до податкової Декларації про майновий стан і доходи?

Чи була ця стаття корисною?
68 з 69 вважають статтю корисною

Коментарі

Коментарів: 2

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.