Які умови реструктуризації боргу з кредитної картки шляхом оформлення розстрочки у Sense SuperApp?

Запитання

Які умови оформлення реструктуризації заборгованості по кредитній картці шляхом оформлення розстрочки у цифровому банку Sense SuperApp? Які умови закриття реструктуризації по кредитній картці? 

Відповідь

Для реструктуризації кредитної картки вам необхідно:

  • бути клієнтом банку з чинною кредитною карткою, на якій встановлено кредитну лінію;
  • мати індивідуальну пропозицію у цифровому банку Sense SuperApp.

Інструкція з реструктуризації заборгованості по кредитній картці шляхом оформлення розстрочки у цифровому банку Sense SuperApp описана у статті "Реструктуризувати діючу кредитну картку у цифровому банку Sense SuperApp".

Розстрочка не оформлюється:

Яка мінімальна сума для можливості оформлення розстрочки?

Сума заборгованості повинна бути від 5 000 грн.

Яка максимальна сума для оформлення розстрочки?

У розстрочку може буде переведено максимум 200 000 грн.

На який строк можна реструктуризувати загальну заборгованість? 

На строк 48, 60 та 72 місяців.

Який розмір відсоткової ставки, щомісячної та одноразової комісії передбачено?  

Розмір відсоткової ставки — 27%.

Щомісячна або одноразова комісії не передбачені.

Коли після оформлення реструктуризації через розстрочку потрібно вносити перший платіж? Як надалі погашати платежі по розстрочці? 

Перший раз щомісячний платіж по розстрочці сформується в найближчий розрахунковий день після оформлення розстрочки. Внести кошти потрібно до закінчення платіжного періоду. Всі наступні платежі будуть списані щомісяця у розрахунковий день. В разі непогашення щомісячного платежу, на наступний день після закінчення платіжного періоду сума щомісячного платежу вважається простроченою.

Для внесення регулярного платежу по розстрочці, просто поповніть картку на суму платежу і він автоматично розподілиться на погашення розстрочки у розрахункову дату по вашій картці. 

Наприклад, розрахункова дата по картці 23 число. Ви оформили розстрочку на погашення боргу 12.08. Перший платіж сформується 23.08 та внести його потрібно до закінчення платіжного періоду (тобто до 23.09 включно). Ви поповнили картку 10.09 у розмірі платежу — платіж виконано, сума погашення відображається як власні кошти і розподілиться автоматично в розрахункову дату 23.09.2022.
Другий платіж сформується 23.09 і внести його потрібно до закінчення наступного платіжного періоду (тобто до 23.10 включно), поповнили картку 18.10 — платіж автоматично розподілиться на погашення розстрочки 23.10 і так далі.  

Ніяких додаткових дій не потрібно. Додаткові дії потрібні тільки при достроковому погашенні, кроки описані в питанні нижче. 

Чи доступне дострокове (повне або часткове) погашення розстрочки на загальну заборгованість?

Так, доступна. А покрокова інструкція "Погасити розстрочку достроково (частково/повністю) у цифровому банку Sense SuperApp".

Часткове погашення проводиться за рахунок перерахунку строку розстрочки, а не зменшення платежу. Залишок суми розстрочки з розрахованими майбутніми відсотками за неї ділиться на розмір платежу по розстрочці. Після чого визначається кількість місяців дії розстрочки.

Наприклад, сума розстрочки 45 000.Строк - 48 місяців. Щомісячний платіж складає 1 500грн і загальна переплата буде 29 000.
Якщо сплачувати щомісяця на 1 000 більше, то виплата розстрочки буде за 23 місяці і загальна переплата буде приблизно 13 000.

При достроковому погашенні, враховуйте, що платіж по графіку залишається. І на розрахункову дату сума платежу повинна бути на рахунку, яка потім автоматично розподілиться в цю дату. Якщо ви поповнили картку та перевели на дострокове погашення розстрочки, і в розрахункову дату на рахунку не було достатньо власних коштів для погашення щомісячного платежу, на суму такого платежу будуть нараховуватися тільки відсотки згідно тарифів картки, але більші ніж за розстрочкою.

 

Чи будуть до моменту погашення розстрочки списуватись додаткові комісії або відсотки за тарифами картки?

Ні, жодних списань за тарифами картки (наприклад, смс-інформування, страховки) не буде, якщо ви будете вчасно погашати платежі. Якщо платіж за розстрочкою не буде погашений вчасно, він буде винесений на прострочену заборгованість, на яку буде нараховуватися процентна ставка згідно тарифів картки.

З чого складається сума заборгованості, на яку оформлюється розстрочка (реструктуризація заборгованості)?

Розстрочка оформлюється на загальну заборгованість (у тому числі оформлені розстрочки), нараховані, але не погашені до дати оформлення відсотки.

Чи може бути оформлена розстрочка не на всю заборгованість по картковому рахунку? Як відбувається погашення в цьому випадку?

Так, такі випадки можливі. Наприклад:

  • на момент оформлення розстрочки існували суми, які не були списані з рахунку і вони списались вже після оформлення розстрочки;
  • сума заборгованості перевищує встановлений кредитний ліміт;
  • суми штрафів (за наявності).

В таких випадках суму, яка залишалась після оформлення розстрочки необхідно погасити в перший щомісячний платіж (вона буде додана в обов'язковий мінімальний платіж).

При цьому списання відбувається в наступному порядку — в першу чергу залишок суми після оформлення розстрочки, в наступну чергу — щомісячний платіж. В разі не погашення щомісячного платежу, на наступний день після закінчення платіжного періоду, сума щомісячного платежу вважається простроченою.

Чи можна користуватись карткою до моменту повного погашення розстрочки на загальну заборгованість? 

Ні, поки ви не погасите розстрочку, користуватись карткою не зможете. Картка буде розблокована для користування на наступний робочий день після погашення розстрочки загальної заборгованості.

 

Чи була ця стаття корисною?
263 з 275 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.